ארז - 052-6307388

אחד הנכסים החשובים של חדר אמבטיה נוגע לארון אמבט, וזאת כי מדובר באלמנט עיצובי ופרקטי גם יחד, מדובר באלמנט שמאפשר לאחסן את סך התכולה הרצויה מאחורי דלתות ואף באופן מאורגן ומקוטלג לקבוצות, ובו זמנית מדובר באלמנט שמוסיף לא מעט אווירה ואף יוצק אמירה, כך שחדר שמכיל ארונות אמבטיה איכותיים הרבה יותר נעים ומרשים. אי לכך, על כל לקוח להבין מהם הצרכים, מה הוא מתכוון לאחסן, איזה סוג של אחסון הוא מעדיף, אלו אופציות פתיחה אידאליות עבורו ואף יש לבחון דגשים חשובים נוספים – כגון אופי הניקוי, האופי בו מתקבלים כתמים על פני המשטח, אופן פיזור המים מכיוון הכיור, גובה רצוי, בטיחות, נגישות, חלוקה וכדומה.

ארונות אמבטיה

משתנים משפיעים

מדהים לראות כמה עיצובים שונים ניתן לקבל גם אם משחקים עם אותם אלמנטים. כך למשל ניתן לקחת חמישה ארונות אמבטיה מעץ מלא אשר חולקים את אותו הגודל, אותה רמת גימור, אותו גוון ואף את אותה חלוקה, ועדיין לקבל חמישה תוצאות שונות. כיצד? ובכן לעיתים דווקא בפריטים גדולים (כגון ארונות אמבטיה מעוצבים) ניתן למצוא שהבדל קטן מוביל לשינוי גדול. כך למשל ניתן לשנות את הגוון, את הידיות, את אופי הפתיחה, את מיקום המראה, את מיקם וגוון התאורה, ופשוט לקבל תוצאה שמשדרת אנרגיה שונה. כמו כן, גם תוספת מינורית עשויה להתגלות כמהותית, כלומר ניתן להוסיף מדף, לשחק עם פרופורציות, לשלב אלמנט משלים (למשל מדף עילי), לשנות כיור וכדומה, וכבר מדובר בתוצאה שונה.

כוחה של חלוקה

ארונות אמבטיה מעוצבים אומנם מהווים פריט יחיד, אך כזה שמכיל אינספור פריטים נוספים. מבקשים דוגמה? ובכן בארון אמבט ניתן למצוא תכשירים לניקוי הגוף, תכשירי ניקוי לבית, תכשירי טיפוח לשיער, מוצרי היגיינה, סמרטוטים, שקיות  לפח, מוצרי רחצה, מגבות, הלבשה תחתונה, מגזינים, תכשיטים, מוצרי איפור, תרופות ועוד, כך שניתן למצוא בארון אחד יותר מחמישים פריטים שונים, כאשר לא פעם ישנה חשיבות יתרה עבור הפרדה, ולו על מנת להרחיק מהילדים מוצרים שאינם רוצים שהם יבואו עמם במגע.  אי לכך, גם אם הצורה החיצונית פשוטה ונקייה, יש להקפיד בתוכו על חלוקה חכמה ומושכלת, מבוססת ניסיון עשיר של לקוחות מרוצים ובעלי מקצוע ששואפים לאיכות.

הקשר שבין עץ לחדר האמבטיה

בין אם בוחרים עיצוב מקלחת רומנטי, קלאסי, מודרני או וינטג', חשוב ביותר שהתוצאה תהיה איכותית, וזאת כי מדובר הן בהוצאה גדולה והן במוצר שלא נוח להחליף, ועל כן יש לוודא שהתוצר ילווה אתכם לאורך שנים באופן איכותי ומרהיב, כאשר יש חשיבות יתרה לאיכות הגימור, ולו כי ארונות אמבטיה צרכים לחיות בסביבה עם הרבה לחות והם באים במגע רב עם מים. עוד נציין שהעובדה שארון האמבט נמצא בסביבה עם מים אינה אומרת שהוא אינו יכול להיות מעץ מלא, אלא כל עוד הגימור איכותי והעבודה מקצועית, ניתן ליהנות גם ממראה של עץ מלא בחדר האמבט – ניתן ליהנות ממראה טבעי ומרגיע במקום בו מבקשים להתרענן ולנקות את הגוף והנפש. מכאן שאם שוקלים שיפוץ אמבטיה, יש לנצל את ההזדמנות!

ארונות אמבטיה מעץ

המקום הנכון עבור הארון הנכון

אם גם אתם עומדים לקראת שיפוץ אמבטיה ואם גם אתם מבקשים ליהנות מתוצאה מרשימה לאורך שנים, אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצה מבית "נגר בכפר" – חברה בעלת ניסיון נרחב אשר מקפידה על איכות, דיוק, עמידה בזמנים, מחויבות, אמינות, ויחס אישי, וכל זאת לצד ליווי אמין וזמין לאורך כל התהליך – עד לרגע בו זוכים להיכנס לחדר אמבט מרשים ומרהיב, ואף בעל ניחוח טבעי של עץ.