ארז - 052-6307388

החזיתות מיושנות? המטבח חסר השראה? אתם מקנאים במטבחים של אחרים? המענה הנוכחי עבור האחסון אינו מספק? הצרכים של היום אינם הצרכים שהיו לכם לפני כמה שנים? אתם יושבים במטבח שלכם ומפנטזים על מטבח אחר? ובכן אם גם אתם שואפים לשינוי ואם גם אתם מבינים שאין לכם תקציב עבור מטבח חדש – מטבח מודרני (שלא לדבר על חוסר הנוחות בלגור במתחם שיפוצים), הרי שגם אתם מוזמנים להפנים שישנה חלופה לא פחות אטרקטיבית – חידוש מטבחים!

חידוש מטבחים

מחיסרון ליתרון

מה כבר ניתן להשיג באמצעות שיפוץ המטבח? צבע, סגנון, אווירה, איכות, פרזול, חומריות, רמת גימור וכדומה, כלומר באמצעות הסתמכות על הנתונים שכבר קיימים ניתן לשנות את כלל התמונה – מבלי להתפשר ומבלי להוציא סכומים גבוהים שלא לצורך, כך שללא ספק לעיתים ככול שיש יותר מגבלות, כך החופש ליצור הרבה יותר גדול.

הזדמנות שיש לנצל

מי שכבר עומד לשפץ את המטבח, צריך ללכת על כל הקופה, מבלי להשאיר אותה ריקה. למה הכוונה? ובכן זה הזמן להגשים פנטזיות אך מבלי להוציא סכומים שלא יכולים. אי לכך יש לשאול איזה צבע רוצים, איזו רמת גימור מעדיפים, אלו ידיות אוהבים, איזה מראה סופי מחפשים, אל איזו אווירה שואפים, מהם מקורות ההשוואה, אלו פתרונות אחסון מבקשים, אלו בעיות מבקשים להסיר, אלו מכשירים חשמליים מבקשים לשלב וכדומה, כלומר לפני שמפשילים שרוולים ומתחילים לסרטט, יש להבין אל איזו נקודת סיום שואפים.

שמלת המלכה

אם העץ הוא המלך בממלכת המטבח, הרי שהצבע הוא הבגד אשר מפאר את כלל הנראות, ועל כן אם כבר יש לכם ארון מטבח מעץ מלא, זכיתם לשפץ את המטבח ביתר קלות, ומי שאי פעם שינה צבע של רהיט, מבין בכמה כוח מחזיק הצבע – מבין איזה שינוי מהותי הצבע מוסיף! מכאן שיש לשייף את הצבע הקיים, לנקות ולצבוע מחדש, כאשר תוספת כגון מסגרות, קרניזים וידיות עשויות להוות שינוי של 180 מעלות.

שיפוץ מטבח

חבוי מהעין

אין לדבר על שיפוץ מקצועי מבלי לדבר על החלפת הפרזול, ועל כן יש לשקול ידיות אינטגרליות, טיפול בצירי הדלתות, התמקדות בסגירה שקטה וכדומה, כך שתסגרו את הקלפה היא לא תיזרק כלפי מטה, כאשר תפתחו את המגירה היא תעניק קונטרה איכותית, כאשר תסגרו את ארון המזווה הוא ייסגר באופן הרמטי וכדומה, כלומר פרזול איכותי משפיע באופן ישיר על חווית השימוש.

הנחיה מקצועית

ידוע שמספיק שינוי קטן על מנת ליצור הבדל גדול, אך על מנת ליצור את ההבדל הרצוי, יש צורך בניסיון, ראייה מקיפה, יצירתיות, כושר טכני וכמובן חוש עיצובי. אי לכך מומלץ לערב מעצב פנים, או לחלופין יועץ מהתחום, וזאת על מנת שתוכלו לקבל מענה מדויק, תוצאה מרשימה וחשוב לא פחות – שימוש מושכל בנתונים הקיימים לצד יישור קו עם התקציב שהוגדר מראש.

שינוי קטן הבדל גדול

מבקשים לפתוח את הראש? ובכן אתם יכולים להשאיר את החזיתות הקיימות אך לערב צביעה אמנותית, להדפיס על החזיתות מגוון איורים אישיים, להחליף את הקרמיקה שעל הקיר וכמובן שניתן להוסיף שלל תוספות, כגון גופי תאורה, צמחי תבלין, כיסאות מעניינים, פריט אחסון קונטרסטיים מבחינה עיצובית, לוח מחיק, אי, מדף עבור ספרי בישול, שטיח PVC צבעוני וכדומה.

חידוש מטבח

תחשבו קדימה

לבסוף נציין שאם גם אתם עומדים לרכוש בימים אלו מטבח חדש, יש לחשוב קדימה על היום בו תשאפו לבצע שינוי, ועל כן מטבח מעץ מלא יתגלה כאידאלי, ולו כי כפי שצוין, הוא מאפשר לבצע שינויים רבים ביתר קלות.