ארז - 052-6307388

מטבחים מודרניים המתאימים לאורח החיים שלך

המטבח הוא המרכז של הבית. בין אם הכניסה אליו נעשית "רק" כדי לחטוף משהו קטן ובין אם מדובר בבישול לארוחה משפחתית, הוא מתאפיין בעשייה מתמדת, תנועתיות והעיצוב שלו נותן טון לחיים בבית.

עיצובי המטבחים עברו חידושים, דגמים נוספים כל הזמן לשוק והפתרונות הקטנים מעניקים נוחות גדולה בחיי היום יום. מטבחים מודרניים הם מטבחים המתאימים לחיים הקצביים של היום, מביאים מגוון רחב של פתרונות נוחות ואפשר להתאים אותם אל המאפיינים החשובים לך.

נגרות בהתאמה אישית תעניק לך את המטבח המושלם

היום, כדי ליהנות ממטבח המתאים עבורך, שישמש אותך לאורך זמן, עומדת לרשותך נגריית איכות שמתאימה עבורך את המטבח. באפשרותך להסתכל על שלל הדגמים הקיימים, לבחור את הצבעים המוצאים חן בעינייך, לתכנן מטבח גדול או קטן, עם ארונות עליונים או בלי וכל זאת במטרה לאפשר לך לחיות בנוחות המרבית.

המטבח שלך הוא בוודאי אזור פעיל וחם. העיצוב האישי יתבצע מול אנשי מקצוע אשר יבינו לא רק כיצד נבנה ביתך ויסתכלו על התכניות אלא גם יבחנו את הבקשות האישיות שלך ויציגו לפנייך את הפתרונות השונים העומדים לרשותך בתכנון ועיצוב מטבחים מודרניים.

עיצוב מטבח מודרני

מטבחים מודרניים – שילוב של עיצוב ואיכות פורצת דרך

מטבחים מודרנים הם מטבחים בעלי "אמירה" עיצובית. הם יאופיינו לרוב בקווים נקיים, משטחים פתוחים רחבים ופתרונות אחסון מתקדמים. העיצוב מאפשר לאור לבהוק במטבח ומאפשר לבני הבית להסתובב בו בנוחיות, בין אם לצורך הכנת קפה ובין אם לצורך הכנת ארוחה גדולה.

העיצוב הוא חלק אחד וחשוב של המטבח, אך איכות העבודה קובעת את האווירה בבית. המטבח צריך להיות עשוי מחומרים איכותיים ומתקדמים, עם מגירות וארונות המאופיינים בטכנולוגיות המתקדמות המצויינות היום והייצור חייב להיות בסטנדרט הגבוה ביותר.

הזמן הנכון לתכנון מטבחים מודרנים

שירותי נגרות בהתאמה אישית מיועדים לבונים ומשפצים. לרוב, המטבח לא יוחלף בבית ללא מעורבות של אנשי מקצוע נוספים ולכן תמיד מומלץ לציין בתחילת הדרך מה המצב הקיים ומה החלום שלך. ישנם כמה נתונים אשר ישפיעו על הנראות של המטבח שלך ובהם:

  • מבנה הבית – לרוב, תכנון המטבח מגיע לאחר שכבר ישנן תכניות בנייה או שיפוץ. לכן, יש להגיע אל הפגישה הראשונית עם התוכניות ולאפשר למעצב לבחון את התכנית ולהתאים לה את המטבח המבוקש.
  • הבקשות שלך – מטבחים מודרניים מביאים איתם נוחות מרבית לחיים והבקשות שלך יכולות לבוא לידי מימוש בתהליך התכנון. לשם כך, באפשרותך לבקש לראות דוגמאות שונות של עבודות שנעשו במפעל ולשמוע על פתרונות מתקדמים הקיימים היום בעולם המטבחים.
  • חומרים – מטבחים מודרנים איכותי הוא מטבח אשר מיוצר משורה של חומרי גמר מתקדמים וחדשים, ביניהם פורמייקה מסוג נאנו, פורנירי זככית או צביעה בתנור. בנוסף, חשוב לתת תשומת לב למנגנונים השונים, לפתרונות האחסון הקיימים היום ולהקפיד הקפדה יתרה על תהליך ייצור ששם דגש על גימור מדויק ומוקפד.

מקום אחד אשר מבצע עבורך את כל העבודה, משלב פגישת התכנון הראשונה, ממשיך במדידות, העיצוב, הביצוע וההרכבה.

ישנן נגריות אשר יכולות לפצל את העבודה בין מקומות שונים. בצורה זו לא תמיד נשמרת האיכות. בנגר הכפר מתבצעים כל השלבים בתוך המפעל. צוות מקצועי יעמוד לרשותך, יבחן איתך את העיצוב המועדף עלייך, יבצע התאמה של מטבח מודרניים לבקשות האישיות שלך וכל תהליך הייצור יתבצע במקום תוך הקפדה על גימור מדויק ומוקפד.

עיצוב מטבחים

הדרך שלך להבטיח לעצמך עיצוב מטבח בסגנון של מטבחים מודרנים ושישמש אותך לאורך שנים רבות, היא לפנות אלינו. אנו נשמח לשמוע על החלומות שלך, להעמיד ניסיון רב בתחום העיצוב ולייצר עבור מטבח איכותי מעץ מלא שישמש אותך לפחות למשך עשרים השנים הבאות.