ארז - 052-6307388

העץ הוא החומר המוביל בייצור רהיטים ומטבחים. החומר המסורתי עבר לאורך השנים שינויים רבים ובזכות טכנולוגיות מתקדמות אפשר ליהנות ממגוון רחב של עיצובים ואיכות שנשמרת לאורך זמן רב. המטבח, הוא אזור פעיל בבית ועל כן הוא חשוף ל"סכנות" שונות שעליו להיות מוגן בפניהן. יצירת מטבח מעץ מחייבת לבחור את החומרים והפתרונות הטובים ביותר.

מטבח מעץ – מודרני או כפרי

בין אם החלום שלך הוא לשלב עיצוב של מטבחים מודרניים בבית שלך ובין אם דווקא המראה הכפרי הוא זה שמושך אותך, המטבח צריך להתאים עבורך. הבית שלך הוא יחיד ומיוחד, ישנה אפשרות לנצל את המרחב בצורה הטובה ביותר עבורך ולכן חשוב להבין מהם הצרכים שלך.
בתהליך תכנון המטבח ישב איתך מעצב מקצועי המתמחה במטבחים ויבין את הבקשות השונות שלך. זה הזמן שלך לבקש בקשות, להעלות רעיונות, לספר על פתרונות שמצאו חן בעינייך וגם, לשמוע המלצות. המטרה של התהליך הוא לתכנן עבורך מטבח מעץ המתאים עבורך באופן ספציפי ושישרת אותך בצורה הטובה ביותר לאורך שנים רבות.

עיצובים שונים בעזרת עץ

גם כאשר החומר המוביל הוא עץ, אפשר ליצור מטבחים מודרניים או כפריים. הגימור והפרטים הקטנים הם אילו שיקבעו כיצד ייראה המטבח עצמו. כבר לאחר השיחה הראשונה תעמוד לפנייך סקיצה הניתנת לשינוי עד לאישורך. זה הזמן לשאול שאלות, להציע שינויים ולזכור שכל עוד העבודה לא התחילה, אפשר עוד להתאים עבורך את המטבח.
לאחר האישור של הסקיצה, צוות מקצועי יתחיל לעבוד על ייצור המטבח שלך. גם במקרה של מטבח מעץ כדאי לדעת כי הטכנולוגיה החדישה ביותר יכולה להשתלב בתהליך ולהעניק לך איכות ארוכת טווח. טכנולוגיה זו באה לידי ביטוי בכל שלבי הייצור לרבות בבחירת מגירות וארונות מתקדמים וחומרי גמר חדישים.מטבח מעוצב מעץ

שילוב העץ במטבח המודרני, הכפרי ובשלל רהיטים

מטבח מעץ יכול להיות מטבח מודרני, כפרי, אורבני והוא יעוצב עבורך באופן אישי. ההחלטה על "הכיוון העיצובי" תהיה שלך ובהתאם לטעם האישי שלך. חשוב לדעת כי אין דבר כזה "נכון ולא נכון" בעיצוב של המטבח, כל עוד התכנון מוקפד והביצוע מושלם. בעזרת העץ אפשר ליצור מגוון רחב של עיצובים אותם אפשר להשיג בעזרת כמה אלמנטים:

  • צבעים – המטבח שלך יכול להיות מטבח לבן, בצבעי פסטל, צבעים עמוקים ולעבור צביעה בתנור בכל צבע שחלמת עליו.
  • ידיות – בהתאם לסוג המטבח, אפשר להחליט אילו ידיות ישתלבו בו בצורה הטובה ביותר כאשר הידיות צריכות להיות נוחות ולשרת את העיצוב.
  • אחסון – ישנו מגוון רחב של פתרונות אחסון שיכולים להשתלב במטבח שלך ותכנון נכון יעניק לך מטבח נוח ומעוצב.
  • חומרים נוספים – בהתאם לרצון ולעיצוב, אפשר לשלב בין העץ לבין חומרים נוספים כמו זכוכית.

נשמח לעמוד לרשותך

בנגריית נגר בכפר אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות עץ. זה המקום לייצור מטבח מעץ, ריהוט כפרי ועבודות בהזמנה אישית. מתוך ניסיון עשיר אנו מאמינים כי כאשר כל העבודה נעשית תחת קורת גג אחת, היא נעשית בצורה הטובה ביותר. לכן, צוות שלם עומד לרשותך ויהפוך את החלום למציאות.
תחילה, מעצב מקצועי יעבוד איתך תוך הקשבה, תשומת לב לבקשותייך והצגת הפתרונות החדשניים ביותר הקיימים בשימוש בעת. לאחר מכן תתבצע סקיצה שרק לאחר אישורה על ידך תתחיל העבודה והריהוט או המטבח יהפכו מרעיון לתלת ממד, לאחר לקיחת מידות בשטח ובתהליך עבודה מוקפד. לבסוף, התוצאה הסופית תגיע לביתך, גם זאת על ידי צוות מקצועי.
כדי לשמוע כיצד נוכל לעמוד לרשותך ולספר לנו על החלומות שאותם נוכל ליצור, זה הזמן ליצור עמנו קשר.