ארז - 052-6307388

עבודות נגרות יכולות להתבצע בדרכים שונות, אך הדרך הנכונה לתכנן ולעצב את הבית שלך, היא בהתאמה אישית. כל אחד ואחת בעלי אופי שונה וחולמים על בית שישמש אותם בדרך משלהם. למשל, ישנם בתים בהם המטבח הוא אזור פעיל וישנם בתים בהם המטבח משמש למינימום הכנות. כך או אחרת, נגרות בהתאמה אישית תאפשר להוציא את המקסימום מהמרחב וליהנות ממנו כמה שיותר.

הבנת האישיות שלך

כל עבודה אשר מתבצעת בנגרייה צריכה לשים אותך במרכז. רגע לפני בחינת העיצובים השונים שכבר בוצעו במקום ולפני בחינת הצבעים, עלייך לוודא כי הגעת אל נגריית איכות אשר שמה אותך ואת הבקשות שלך במרכז. הפגישה הראשונה עם הנגרייה חשובה ועלייך לבדוק כי אכן הצוות מנסה להבין מהם הצרכים והרצונות שלך במקום לנסות להציע פתרונות אשר נוחים ביותר עבור הנגרייה.

נגרות בהתאמה אישית

מדוע דווקא נגרות בהתאמה אישית

היום ישנה אפשרות לרכוש פרטי נגרות במקומות שונים, ללא כל תכנון אישי והתאמה לצרכים שלך. עולם ה"אינסטנט" עלול לבלבל ולכן חשוב לדעת מהם היתרונות של נגרות בהתאמה אישית:

  • הבנת הרצון שלך – נגריית איכות המתמחה בעבודות בהתאמה אישית, תשב איתך כדי להבין את הצורך שלך והרצונות שלך, לפני שתתחיל לבצע את העבודה. לאחר השיחה הראשונה יתקבלו הסקיצות הראשונות ורק לאחר אישורך תתחיל עבודת הנגרות.
  •  התאמת צבעים מושלמת – הצבעים אשר ילוו את הרהיטים שלך או את המטבח שלך, חייבים להתאים לך ולבית שלך. במקרה של הזמנה דרך נגרות בהתאמה אישית אין כל סיבה לחשוש מהתאמות כיוון שכל פרט יהיה מושלם ומתאים לך.
  • תוצאה מדויקת – התוצאה תלווה אותך לאורך שנים רבות. השקעה בריהוט, מטבח, ארונות וכל עבודת נגרות אחרת, היא השקעה גבוהה שצריכה להתאים לך עכשיו ובעוד שנים. נגרייה אשר מבינה את הצרכים שלך תדאג לתוצאה המושלמת.
  •  אחריות – יציאה לדרך עם נגריית איכות מאפשרת לך לדעת כי יש מי שנמצא מאחורייך. על הנגרייה לבצע את כל שלבי העבודה במקום אחד: מפגישת התכנון הראשונה, מדידות בביתך, עיצוב, ביצוע והרכבה.

נגריות מטבחים

נגרייה אשר יכולה לבצע עבודות בהתאמה אישית יכולה להתאים לשלל עבודות וגם ברגע שיש לך צורך למצוא נגריות מטבחים. במקרה של מטבח, חשוב לא רק להבין מה הצורך שלך, איך החיים שלך בבית מתנהלים ואילו אלמנטים חשובים לך. חשוב גם לבצע מדידות מדויקות אצלך בבית ולאפשר לך ליהנות מרמת הגימור הגבוהה ביותר.
נגריות מטבחים יכולות לעצב עבורך מטבח כפרי או מטבח מודרני. התהליך יכלול הבנת הצורך שלך, מדידות במקום, ביצוע ברמה מושלמת וגימור מתקדם הכולל אלמנטים המאופיינים בטכנולוגיות המתקדמות המצויות היום.

נשמח לעמוד לרשותך

נגר בכפר, נגרות בהתאמה אישית, עומדים לרשותך עם צוות מקצועי ודאגה לאורך כל הדרך. נשמח לעמוד לרשותך ולקבוע פגישה ראשונית להתרשמות ותיאום ציפיות.