ארז - 052-6307388

נגרות מקצועית  עונה על צורך הרבה יותר גדול מאשר פרקטיקה, וזאת כי נגרות מקצועית בין היתר גם משדרת יוקרה, רצינות, חזון ומגוון ערכים חשובים אשר מבקשים להעביר ללקוח שזה עתה נכנס למשרד, ועל כן כאשר עומדים לקראת תכנון של ריהוט למשרד, רצוי להשקיע בשילוב מדויק של פרקטיות, יצירתיות, מקצועיות, חזון ופדנטיות, וזאת על מנת שהריהוט יעמוד בשלושת המטרות העיקריות:

  1. יהיה פרקטי וייעל את העבודה.
  2. ישדר את התכונות אשר מאפיינות את מהות העסק.
  3. יהיה איכותי ועמיד לאורך זמן.

נגרות משרדים

בין צורך למענה

מאחורי הביטוי "נגרות למשרדים" ניתן למצוא שלל כוונות ומטרות שיש להגשים ושלל נדבכים אשר דורשים התייחסות, ועל כן לקראת השלב הראשוני הנו להבין מהי מהות העסק ומהם הצרכים של העסק מבחינת נגרות, כאשר לשם כך יש להבין את החלוקה הפנימית של מתחם העבודה, את האופי העיצובי אליו שואפים, את כמות העובדים, את צרכי האחסון וכדומה, כאשר בין היתר יש לשקול שילובי חומרים משלימים – למשל נגיעות של זכוכית, הפרשי גבהים (על מנת ליצור אזורי עבודה), אזורי אחסון ייעודיים (למשל עבור פריטים קטנים), שילוב של תאורה נסתרת, זרימה של מרחב העבודה, הכנה למעברים של כבלים, אופציה עבור שינוע ואף משחק עם חלקים אשר יודעים בעת הצורך להיות יחידה עצמאית ובאותה נשימה להתאגד לכדי יצירה שלמה.

מהו הסגנון של המשרד שלכם?

אין זה מפתיע שלא מעט עסקים בוחרים בעץ כחומר מוביל עבור בניית הריהוט, וזאת כי מלבד העובדה שעץ איכותי לצד בנייה מקצועית ורמת גימור מוקפדת מעניקים תוצאה ראויה שתלווה את העסק לאורך שנים קדימה, גם יש להבין שעץ הנו חומר אשר משרה אווירה נינוחה וטבעית ובו זמנית יוקרתית ואלגנטית, כאשר ניתן להתפתח עמו למגוון סגנונות עיצוביים. כך למשל ניתן באמצעות ריהוט מעץ להשיג עיצוב משרד מודרני, עיצוב משרדים הייטק, עיצוב משרדי פסטורלי וכדומה, כך שכל עוד יש ניסיון, חזון, עץ איכותי וראייה היקפית – העץ יודע להתחבר ואף להוביל מגוון עיצובים מרהיבים.

עיצובים לנגרות משרדים

הרווח מהצד של העובדים

דיברנו רבות על כך שריהוט מעץ משאיר רושם רב על הלקוחות, אך גם יש לקחת בחשבון את העובדים עצמם. גם העובדים מרוויחים רבות מסביבת עבודה בה חומר הגלם הנו עץ, וזאת כי כך ניתן להרגיש הרבה יותר מושקעים ומוערכים, ניתן להרגיש הרבה יותר בנוח להגיע ליום עבודה – ניתן לחוש בהרמוניה ואף בתחושה מרגיעה לצד סביבה מזמינה.

ליווי צמוד

לקוח שפונה אלינו עבור ריהוט המשרד יודע שהוא עומד לקבל יחס אישי ובו זמנית מקצועי, ליווי צמוד מתחילת בניית הקונספט ועד השארת התוצאה השלמה, אשר מתמזגת עם שאר הנתונים כהלכה. כמו כן, כל זאת מתאפשר לצד שביעות רצון מלאה, כאשר תמיד ישנה דלת פתוחה עבור כל צורך ותוספת רצויה.

משחק מושכל

בין אם מבקשים לבנות מערך חללי עבודה משותפים בהם יש צורך בזרימה ומצד שני בתחימה, ובין אם מבקשים לבנות משרד שמכיל מספר תאים נפרדים, או פשוט ספייס עבודה אחד גדול – הרי שחומר העץ עשוי להוות בחירה ראויה, כאמור כל על עוד מכניסים למשוואה מגוון משתנים נוספים, כגון משחק עם החסרת חומר, משחק עם גבהים, משחק עם טקסטורות, משחק עם משטחים, משחק עם מעברים, משחק עם תאים נסתרים וכדומה. מכאן שאם גם אתם מבקשים להשקיע במשרד שלכם אחת ולתמיד ואם גם אתם מבקשים איכות, דיוק, עמידה בזמנים, מחויבות, אמינות, ויחס אישי – גם אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל הלקוחות הנרחב והמרוצה שלנו!

נגרות למשרדים