ארז - 052-6307388

אחד האזורים השוקקים בבית הוא המטבח. הוא יכול לשמש אותך ואת בני משפחתך שעות רבות או מעטות, אך הפעילות בו מגוונת ומאופיינת בפעלתנות רבה. המטבח צריך לענות על צרכים שונים, בהם נוחות עבודה, פרקטיות ויופי. מטבח שנעים להיכנס אליו הוא מטבח שכיף לעבוד בו וליצור בו מטעמים ולבלות בו. נגריות מטבחים יוכלו לספק לך בדיוק את המטבח הזה.

המקום של נגריות מטבחים בתהליך

תכנון, עיצוב ובניית המטבח שלך הוא תהליך. היום אפשר למצוא קטלוגים שונים של מטבחים ולמרות זאת אין כל צורך להתפשר על מטבח שכבר תוכנן באופן סטנדרטי. נגריות מאפשרות לך ליהנות מהתאמה מושלמת של המטבח שלך ומתהליך ששם דגש על הצרכים והבקשות שלך. בעת התכנון הנגרייה תביא בחשבון את המרכיבים הבאים:

  • בקשות מיוחדות – אנשים רבים חושבים שיש להם בקשה מיוחדת כיוון שהם עוד לא ראו את מה שהם מבקשים במקומות אחרים. למעשה, נגריות מטבחים יכולות להתמודד עם מגוון עיצובים ובקשות והנגרייה תעשה כל שניתן כדי להגשים עבורך את הבקשה שלך.
  • מדידות במקום – המדידות חייבות להילקח מהמקום ולשם כך אנשי מקצוע יגיעו אלייך וזאת לפני תחילת העבודה על המטבח. נגרי מטבחים יתכננו המטבח לאחר שיהיו להם את כל הנתונים המדויקים וזאת כדי להתאים את המטבח המושלם למרחב.
  • צבעוניות – הצבע של המטבח יכול להיות בדיוק כפי שחלמת עליו. הנגרייה מבינה כי המטבח צריך להיות אזור שכיף לבלות בו ולכן חשוב מאד לשתף את הצוות בכל בקשה ולדעת כי האפשרויות רבות יותר מכפי שמקובל לחשוב.
  • רמת גימור – מפרט הגימור צריך לשלב את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הדבר כולל גם בחירה בארונות ומגירות ברמה הגבוהה ביותר וכן שימוש בחומרי גמר חדישים.

נגריית מטבחים

נגריית מטבחים היא המקום הנכון להגיע אליו כדי ליצור איכות חיים. המטבח שלך יכול לשמש אותך לאורך שנים רבות ולכן חשוב שהוא יהיה המטבח שתמיד רצית. הוא צריך להתאים לך ולמשפחה שלך וזאת אפשר לייצר רק בנגרייה אשר שמה אותך במרכז ומתכננת את כל השלבים בהתאם לרצונותייך
נגרי מטבחים יכולים לספק לך עבודה ברמה גבוהה כיוון שהם מכירים היטב את העבודה הנדרשת וכן הם יעברו איתך את כל התהליך, משלב תיאום הציפיות, לאורך התכנון ועד לשלב הביצוע וההתקנה של המטבח אצלך בבית בצורה מושלמת.מטבח יפה מעץ

נגרי מטבחים

נגר בכפר הוא המקום לתכנן, לעצב, לבנות וליצור את המטבח שלך. כאן מחכים לך נגרי מטבחים אשר ישמחו לבצע את העבודה הטובה ביותר ובהתאמה אישית. לנגרייה ניסיון עשיר ואפשר לראות גם באתר דוגמאות של עבודות מגוונות.
אם חיפשת אחר נגריות מטבחים, הגעת אל המקום הנכון. אנו נשמח לשמוע מהו הצורך שלך, איזה חלום יש לך ולבנות עבורך מטבח בהתאמה אישית.