ארז - 052-6307388

לתכנן עיצוב מחודש לבית זו משימה לא קלה, בין אם מדובר על עיצוב לבית חדש ובין אם מדובר על עיצוב לבית קיים. אצלנו בחברת נגר בכפר תוכלו לקבל שירות מקיף בנושא הזה, ובמיוחד אם אתם חולמים לשלב רהיטים מעץ מלא, מטבח כפרי או כל דבר דומה. אצלנו בחברה תוכלו ליהנות משירות שכולל:

– צוות מקצועי של 15 אנשים 

– ציוד מקצועי הכולל מכונת CNC

– טכנולוגיה מתקדמת וידע רב בנושא

עבודה מודרנית 

בעבר אחת מהמשימות המורכבות ביותר הייתה להתאים את הביצוע לתכנון הראשוני, ולכן אפשר להבין מדוע נעשו הרבה מאמצים בתחום הזה כדי לפתח מכונות משוכללות ומתקדמות שתקלנה על העבודה. אצלנו בחברת נגר בכפר התוצאות תמיד מוצלחת בין היתר בגלל הציוד שבו אנחנו עושים שימוש. העבודה שנעשית אצלנו נעשית בצורה ממוחשבת וכל תהליכי העיבוד נעשים בעזרת מכונת CNC שעוזרת לנו לעבוד בצורה מדויקת יותר כך שהתוצאה הסופית זהה לתכנון. 

עיבוד במוכנת CNC

איכות זו לא מילה גסה

בין אם אתם פונים אלינו כדי שנעצב לכם מטבח כפרי ובין אם אתם מעוניינים בשירות שלנו כדי שניצור עבורכם רהיטים מעץ מלא בהזמנה אישית, אתם יכולים להיות בטוחים שתצאו מרוצים. אנחנו מציעים לכם שירות שכולל לא רק מכונות משוכללות וכלי עבודה טובים אלא גם חומרים מצוינים. משמעות הדברים היא שלא רק שתאהבו את התוצאה הסופית, אלא היא גם תחזיק מעמד שנים בבית החדש שלכם, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.