ארז - 052-6307388

תמיד חלמתם שיהיה לכם מטבח כפרי, יפה ונוח לשימוש? אם כך, הגיע הזמן להגשים את החלום הזה! אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם חושבים על שיפוץ הבית הקיים או שאתם בונים למשפחה בית חדש, בהחלט כדאי יהיה לעצוב ולחשוב באיזה סגנון אתם רוצים לעצב את המטבח שלכם, כי כמו שאתם יודעים: המטבח הוא חלק חשוב מהבית כולו.

עיצוב מטבחים כפרי      מטבחים בעיצוב כפרי

יתרונות הסגנון הכפרי

אם יש דבר שרוב האנשים היו רוצים בבית זו אווירה כפרית, ביתית וחמימה, וזו הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לבחור בסגנון הכפרי. אצלנו בחברת נגר בכפר תוכלו לפגוש צוות מקצועי המונה 15 אנשים שעוסקים בתחום, אוהבים אותו וגם מנוסים בו. תוכלו לראות את קטלוג המטבחים שלנו ונוכל כמובן ליצור עבורכם את המטבח הכפרי הכי יפה שיש, כך שאין לנו ספק שתאהבו את התוצאה הסופית. מעבר לכך שנעשה הכול כדי שהמטבח שלכם יהיה יפה, אנחנו גם נדאג להתחשב בנתונים כמו: 

– פרקטיות: מטבח יפה ולא שימושי זה לא משהו שבאמת כדאי לשלב בבית החדש או המשופץ ולכן נתכנן עבורכם מטבח שלפני הכול יהיה פרקטי ונוח. 

– תקציב: אנחנו מתחייבים לא לתכנן עבורכם מטבח כפרי שלא תוכלו לעמוד בהוצאות שלו אלא נעשה הכול במסגרת התקציב שעליו החלטתם מראש. 

לנו יש את כל הניסיון, הידע והציוד הדרוש כדי ליצור עבורכם את המטבח הכי כפרי, יפה ושימושי שקיים, ואתם תראו שמהרגע שבו נתקין אותו בבתיכם אתם תרצו לבלות בו עוד ועוד זמן.