ארז - 052-6307388

לעצב מטבח בהתאמה אישית זו משימה מורכבת ביותר, כי לפני הכול המטבח צריך להיות שימוש. מעבר לכך שעל המטבח להיות פרקטי הוא גם חייב לעמוד בציפיות של הלקוח ולהתאים לכל הדרישות שלו, ולכן חשוב לעצב אותו בצורה מושלמת. אם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים להזמין שירות מקצועי של עיצוב מטבחים דעו שהגעתם לכתובת הנכונה, כי זה בדיוק מה שאנחנו בנגר בכפר עושים מזה שנים רבות.

מטבח מעוצב יכול להיות מטבח מעץ, מודרני וכפרי. אין זה משנה מהו העיצוב המועדף עלייך, חשוב שהמטבח יתאים לאופי החיים שלך, לסגנון העיצובי שמוצא חן בעינייך ושהוא יעוצב על ידי מעצב במיוחד עבור הבית שלך.

שילוב בין עיצוב לבין טכנולוגיה מתקדמת

הבית שלך צריך להיראות בדיוק כפי שחלמת ולשמש אותך בנוחות מרבית. העיצוב הוא תהליך של הבנת הצרכים האישיים שלך, לקיחת מדידות שטח באופן מקצועי וביצוע התאמות על פי דרישה. זהו תהליך חשוב שדורש הקשבה לבקשותייך ופתיחות מצד הצוות ואין זה משנה אם החלום שלך הוא עיצוב בסגנון מטבחים מודרניים, כפריים ואחרים.

האיכות היא תוצר של שימוש בחומרים הטובים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות שישנן בתחום. הטכנולוגיות הללו באות לידיי ביטוי בבחירה נכונה של ארונות ומגירות, ביצירת פתרונות מותאמים אישית וחומרי גמר חדישים הכוללים פורמייקה נאנו הנראות כמו צביעה בתנור, אך עמידות מאוד. מטבח מעוצב ישלב בין התכנון המוקפד לבין הטכנולוגיות החדישות ביותר.

מטבח מעוצב בהתאמה אישית

אחד הכללים החשובים ביותר ביצירת מטבח מעוצב הוא שמירה על התאמה אישית. אפשר לראות מטבחי קטלוג שונים אשר מתאימים באופן מושלם לחלל, אך ביצירת המטבח שלך, חשוב לבצע עיצוב אישי. בתהליך של העיצוב יעלו בקשות שונות, יוצגו לפנייך אפשרויות ופתרונות ומעצב המתמחה בתחום יקשיב לך. רק לאחר השיחה הראשונית אפשר יהיה לבצע את הסקיצה הראשונית של המטבח שלך.

הסקיצה הראשונית, כשמה כן היא, היא ניתנת לשינוי. גם לאחר הצגת הסקיצה, באפשרותך להעלות בקשות, לשאול שאלות, להעלות רעיונות ורק לאחר שהיא תהיה לשביעות רצונך,

אפשר יהיה לעבור לשלב של יצירת מטבח מעץ או מטבח מודרני המתאים בדיוק עבורך.עיצוב מטבחים

מעט על תהליך יצירת המטבח

ייצור של מטבחים מודרניים, מעץ ומטבחים מעוצבים, הוא ייצור שצריך להתבצע ברמה הגבוהה ביותר וכפי שנכתב, בהתאמה אישית. המטבח שלך הוא מקום מרכזי בבית והוא צריך לשמש אותך כראוי. לכן, עומד לרשותך צוות שהתפקיד שלו הוא לדאוג שכל שלב יתבצע בצורה מושלמת.

  • שלב ראשון – תכנון. תחילה יש לתכנן מטבח מעוצב שיתאים בדיוק לדרישות שלך ויבוצע לשביעות רצונך.
  • שלב שני – מדידות. את המדידות ייקח צוות מקצועי במקום וזאת כדי לבדוק שהתכניות מתאימות בדיוק למפרט בפועל.
  • שלב שלישי – ביצוע. כל חלק של יצירת המטבח יתבצע בקפידה יתרה ותוך שימוש בחומרים איכותיים.
  • שלב רביעי – גמר. עבודות הגמר צריכות להתבצע בנגרייה ותוך שימוש בחומרי גמר מתקדמים וחדישים.
  • שלב חמישי – הרכבה. הצוות שיגיע אל ביתך יהיה צוות מקצועי ומנוסה והוא ידאג להרכבה מושלמת שתשמש אותך לאורך שנים.

 

בכל שלב, יש לך בית

אנו מזמינים אותך להפוך חלום למציאות וליהנות ממטבח מעוצב בעל מפרט ברמה הגבוהה ביותר. תחת קורת גג אחת אנו מבצעים את כל שלבי התכנון הייצור וכל המחלקות עובדות בתקשורת מעולה זו עם זו. לפרטים נוספים וקביעת פגישה, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

הניסיון והידע

כדי לעצב מטבחים צריך לא רק צוות גדול של אנשים וטכנולוגיה מתקדמת, שכן הדבר החשוב ביותר זו האהבה לתחום. אי אפשר לעסוק בעיצוב מטבחים, רהיטים או כל דבר אחר מבלי לחיות ולנשום את תחום העיצוב, וזו הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לפנות אלינו. בנוסף לכך, אנחנו מציעים לכם:

– ניסיון של שנים בתחום 

– חומרים איכותיים שבהם אנו עושים שימוש

– הרכבה מושלמת בבית הלקוח 

מטבח מעוצב     מטבח מעוצב

יש אצלנו בחברה לא פחות מ15 עובדים ולכל אחד מהם יש את החלק שעליו הוא אחראי, כך שבסופו של דבר כצוות שלם אנחנו מצליחים לתת ללקוח את הטוב ביותר. מטבח טוב הוא כזה שאפשר לעשות בו שימוש בקלות ובנוחות, אך הוא גם מטבח שמזמין אותנו להיכנס אליו, לבשל בו וגם לקיים בו ארוחות משפחתיות גדולות. איתנו תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה תהייה אפילו יותר יפה ממה שחלמתם עליו בכל השנים האחרונות, כי בכל מה שקשור לעיצוב מטבחים ולנגרות אנחנו הכתובת הכי טובה שאליה תוכלו לפנות.