ארז - 052-6307388

העיצוב של הבית שלך משפיע על האווירה בו. הריהוט צריך להתאים לאווירה הכללית של הבית, לסביבה שלו וחשוב לא פחות, לרצונות שלך. בעולם בו אנשים עובדים כמחצית משעות הערות שלהם, זה טבעי שיהיה לך רצון ליהנות מהבית שלך ולהפוך אותו למקום המוגן ביותר. אם ריהוט כפרי הוא החלום שלך, הגעת אל המקום הנכון.

 

תכנון נכון של ריהוט כפרי

השגת הריהוט המתאים לבית שלך מתחילה מתכנון נכון. צוות מקצועי הוא הגורם הנכון להתייעץ איתו ותוכל למצוא נגריית איכות שתלווה אותך לאורך כל הדרך. בתחילה, הצוות ירצה לדעת מה החלום שלך, היכן הריהוט אמור לעמוד, מהם המאפיינים של הבית שלך ולאחר מכן יוכל לגשת לבצע סקיצה המתאימה לכל אלה.
לאחר קבלת הסקיצה הראשונית, באפשרותך לשאול שאלות, להעיר הערות, לבצע שינויים ורק לאחר האישור שלך אפשר יהיה להכין עבור הבית שלך ריהוט כפרי בהזמנה אישית.

ריהוט כפרי לדוגמא

כיצד מתבצעת עבודת הנגרות

נגרות בהתאמה אישית היא מלאכת אומנות אשר הולכת יד ביד עם החלום שלך. לאחר שלב התכנון הנגרייה תוכל להתחיל להוציא את התכנון לפועל תוך שהיא תשתמש בחומרים המתקדמים ביותר. חשוב לדעת כי גם כאשר מדובר בריהוט כפרי אין להתפשר על החומרים ועל רמת הגימור הגבוהה ביותר.
כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הנגרייה תשתמש בחומרי גלם מתקדמים וחדשים ותבצע במקום את עבודת הגימור. ההבדל בין הוצאת חלק או כל העבודה החוצה, לגורם שלישי, לבין לבצע את כל העבודה במקום אחד, הוא התוצאה. ברגע שהנגרייה מבצעת עבורך ריהוט כפרי על כל שלביו, היא לוקחת אחריות מלאה לכל התהליך ומחויבת להשיג את הנראות המושלמת והאיכותית ביותר.

מקומות בהם משתלב ריהוט כפרי

ריהוט כפרי יכול להשתלב בחדרים שונים בבית ולא רק. הוא יכול להיות מושלם עבור הסלון שלך, עבור המרפסת וישתלב בכל אחד מהחדרים. ההבדל בין החללים השונים יהיה כמובן בתכנון ובמקרה והריהוט מיועד לעמוד בחוץ, הוא חייב להיות עמיד בפני פגעי מזג האוויר ולכן עליו לעבור עבודת גימור מתאימה לכך.
בנוסף לבתים, אפשר לראות את הריהוט משתלב היטב גם בעסקים שונים. נגרות בהתאמה אישית תוכל לעצב את המשרד שלך, את חלל העבודה ואף תבצע עבודות עבור ארגונים וחברות. למעשה, אין כל מגבלה היכן הריהוט יכול לעמוד.

חשיבות הגימור

עבודת הנגרות מתחלקת למספר שלבים. ראשית, יש לתכנן את העבודה, לאחר מכן לבצע אותה ולבסוף לדאוג לשמירה עליה והבאתה אלייך. ריהוט כפרי מתאפיינת בצבעים המתחברים לטבע, באלמנטים רגועים והוא יכול להיות הנוח ביותר עבורך. כל שלבי העבודה יתבצעו על פי בחירתך, כולל העיצוב והצבעים, אך עבודת הגימור חייבת להתבצע ללא פשרות.
עבודת הגימור תתבצע גם היא במקום כאשר נגריית איכות תוכל להעמיד לרשותך חומרי גמר מתקדמים וחדישים כמו פורניר זכוכית, פורמייקה מסוג נאנו או גימור של צביעה בתנור. חשוב לציין כי כל העבודה, על כל שלביה, צריכה להתבצע במקום אחד.

נגרייה שדואגת לך

הנגרייה צריכה לדאוג לעבודה על כל שלביה. משלב הפגישה הראשונית איתך ועד להבאת ריהוט כפרי ליעד שהגדרת, היא צריכה לקחת אחריות על כל מה שנדרש בדרך ולהביא אלייך תוצאה מושלמת שתשמש אותך לאורך שנים רבות.
נגר בכפר, נגריית איכות, דואגת לבצע את כל העבודה במקום אחד, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים בכל שלב. זה המקום להתחיל את המסע שלך ליצירת הבית המושלם, לשתף בבקשות שלך ולתת למומחים לדאוג לכל שלבי העבודה.